Paulstrasse 10, 10557 Berlin

Serce Berlina -Zamek Bellevue, Kolumna Zwycięstwa, Brama Brandenburska, Reichstag, Haus Der Kulturen der Welt, Dworzec Główny – Hauptbahnhof 

4 podwójne łóżka.  Maksimum dla 8 Gości

 

Duży 2-pokojowy apartament (50 m2) w samym sercu Berlina! Wszystkie najważniejsze atrakcje turystyczne Berlina: Zamek Bellevue, Kolumna Zwycięstwa, Brama Brandenburska, Reichstag, Haus Der Kulturen der Welt, Dworzec Główny – Hauptbahnhof znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie – 5-10 minut pieszo. Przystanek autobusowy znajduje się 50 metrów od apartamentu. 5 minut spacerem od apartamentu znajduje się stacja S-Bahnu Bellevue – linie S5, S7, S75, którymi można dojechać w 10 minut do najważniejszych i najciekawszych miejsc w Berlinie, takich jak: Alexanderplatz, Friedrichstasse, Hackescher Markt, Zoologischer Garten, Savigny Platz, czy Targów Berlińskich ICC.

Znana ulica handlowa Turmstrasse położona w bezpośrednim sąsiedztwie oferuje szeroki wybór restauracji, kawiarnii oraz sklepów dla wszystkich klientów.

Apartament znajduje się na 5 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku, w którym znajduje się oczywiście winda. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje i 4 dwuosobowe sofy, tak więc polecamy nasz apartament nawet dla 8 osób. Pościel, kołdry i poduszki znajduję się również w apartamencie.

W kuchni znajduje się wszystko, aby przygotować posiłek: płyta elektryczna, lodówka, czajnik elektryczny, toster oraz naczynia

Łazienka z oknem świeżo po remoncie z nową glazurą. W dużym i jasnym korytarzu znajduje się szafa. Mieszkanie posiada duży balkon z widokiem na zielony dziedziniec. Na balkonie znajduje się komplet wiklinowych mebli. Internet za dodatkową opłatą.

Paulstrasse 10, 10557 Berlin S Bahn Schloss Bellevue