Centrum Berlina Zachodniego
Adres: Roscherstraße 7, 10629 Berlin 

2 podwójne łóżka. Dodatkowo 2 Składane łóżko.Maksimum dla 6 Gości

 Centrum Berlina Zachodniego
Adres: Roscherstraße 7, 10629 Berlin 

 

Atrakcyjny i przystępny cenowo zarówno na krótszy lub dłuższy pobyt. Subtelna mieszanka stylów z odrobiną Art Deco nadają miejscu charakter, a przytulna i wygodna przestrzeń gwarantuje miły pobyt. Apartament położony jest w dzielnicy Charlottenburg na  granicy z Wilmersdorf, na zachód od centrum Berlina, oferuje szeroką gamę atrakcji, piękne krajobrazy i świetną komunikację miejską. W W okolicy można znaleźć wszystko, od luksusowych sklepów na Ku'Damm, KaDeWe do bazarów z antykami w Tiergarten. Łatwy dojazd do berlińskiego zoo i Pałacu Charlottenburg. W pobliżu jest piękny park Tiergarten, wiele supermarketów a do centrum Berlina można dotrzeć w 10 minut.
W salonie są 2 miejsca sypialne na 2 sofach, szklany stolik kawowy, krzesła, lampka podłogowa.  Apartament jest wyposażony w stół dla czterech osób. Na balkonie dwa fotele i stolik co sprawia, że jest idealnym miejscem odpoczynku i spożywaniu posiłków na świeżym powietrzu.
Sofy są rozkładane do dwóch dwuosobowych łóżek. W łazience znajduje się wanna z prysznicem i umywalka. W pobliżu U-bahn: Adenauerplatz (U7) oraz S-bahn: Charlottenburg (S5, S7, S9, S75).  Kaucja w wysokości 100 EURO!